Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyatŞehirler arası nakliyat

            Firmamız Türkiye’nin her bölgesine, her şehrine ve her köyüne yani Türkiye’nin dört tarafına Şehirler arası nakliyat hizmetleri vermektedir. Eviniz mi taşınacak, ofisiniz mi taşınacak, fuar malzemeleriniz mi taşınacak, banka mı taşınacak bizim hiç fark etmez her türlü taşımacılıkla aynı kalite üzerinden hizmetlerimizi sürdürürüz. Nakliye işlemi için arandığımız dan itibaren siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerini göz önünde bulundurarak yol almaktayız. Firmamız kaliteden ödün vermediği için alanında en çok aranan geniş yelpazeye sahiptir. Yılların tecrübesiyle nakliyeciliğin her safrasında ki ince ayrıntıyı biliyor ve bu ayrıntıları asla göz ardı etmiyoruz. İşte çok tercih edilmemizin sebeplerinden biride budur. Birçok firmanın önemsemediği küçük ayrıntılar, bizim için güçlü ayrıntılardır.

Nakliye işleminiz talep ettiğiniz saat başlar ve öncelikle paketleme işlemi yapılır. Paketleme işlemini özel poşetler ile yapar, kırılacaklar ve hassas olan malzemeleriniz etiketlenir. Paketleme işlemi bittikten bütün tedbirler alınır ve asansörlü aracımız ile taşımacılık işlemini teknik elemanlarımızla tamamlarız. Böylelikle elden kayma ve düşme gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Bu alanda Şehirler arası nakliyat için tırlarımız ve kamyonlarımız daima hazır bulunurlar. Tırlarımıza ve kamyonlarımıza her yıl kalite bakımı yapılır. Kaliteye uygunluğu için bütün tedbirler alınır hatta şoförlerimiz de sağlık taramalarından geçmektedir. Hız konusunda çok hassa olduğumuz için araçlarımızda hız kontrol cihazı bulunmaktadır.

Nakliye için planlanan saatte istediğiniz yerde olmaktayız. Nakliye işleminiz malzemelerinizin kurulumu dahil olmak üzere firmamız tarafından garanti ve sigorta kapsamındadır. Bu bütün çalışmalarımız tecrübeli uzman kadromuzun disiplinli çalışması ile olmaktadır. Bütün personellerimiz iş bilincine sahip olup, çözüm odaklı çalışmaktadırlar. Yazımızda da bahsettiğimiz gibi şehirler arası nakliyat işlemi firmamız tarafından mükemmel bir şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz ile stresinizi minimuma indiriyoruz. Firmamızla çalışmaktan büyük keyif alacaksınız. Bunun garantisini veriyoruz. Sizin düşünmeniz ve yapmanız gereken her şeyi firmamız siz adınıza düşünüyor ve yapıyor. Sunduğu hizmetlerden yararlanmak isterseniz de nakliyede firmaları arsında bir numara olan firmamızı aramalısınız. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler düşünüldüğünde fiyat tekliflerimize gözü kapalı evet diyeceğinize eminiz.